Sportsko Društvo

You are here

23 Mar

Radnički poziva svog šestog igrača: Meraklije svi na derbi!

KMF Radnički u okviru 14. kola dočekuje ekipu KMF Leskovac u utakmici sezone koja odlučuje ko osvaja prvenstvo i ulazi u viši rang. Pravi južnjački derbi, ali i utakmica koja nosi taj epitet zbog pozicija ovih dveju ekipa na tabeli, odigraće se u subotu od 18:30 časova u sali OŠ "Mika Antić" u Nišu.

Pročitaj Više
09 Mar

Dupli program za vikend: KMF i FK Radnički biju presudne bitke!

Zanimljiv vikend pred niškim "Meraklijama". KMF Radnički u gradskom derbiju protiv Ekonomca juri priključak za vrh tabele. Fudbaleri protiv subotičkog Spartaka za nastavak pobedničke serije.

25 Feb

Furiozni futsaleri: Pao i Majdanpek!

KMF Radnički pobedom u gostima uspešno otvorio drugi deo prvenstva. KMF Miners iz Majdanpeka savladan golom Vladimira Gocića 8 sekundi pre kraja. Uspešan povratak na teren kapitena Dragišića.

29 Jan

Radnički u srcu, o reprezentaciji sanja: Ovo je definitivno njegova sezona!

Đorđe Stojanović, mladi igrač Radničkog, drugi je strelac lige sa 20 postignutih golova. Ekipa je ostavljala srce na teren i jako sam ponosan na moje saigrače. Publika je mogla da vidi kako se borimo za gradski klub, za dres i grb koji nosimo, za Radnički - kazao je Stojanović.

29 Jan

Bravo, bravo: Atletičar Radničkog osvojio Atinu i oborio državni rekord!

Saša Gacik, član niškog Atletskog kluba „Radnički“ osvojio je prvo mesto na upravo održanom ultramaratonu u Atini. Ispunjena norma za Evropsko i Svetsko prvenstvo u ultra maratonu.

24 Jan

Krenuo i mlađi brat: KMF Radnički upalio mašinu

Svi igrači na okupu, prozivci i prvom treningu prisustvovali i momci koji su povređeni. Poznata imena pojačanja. Raduje povratak ključnih igrača posle dugih pauza zbog povreda. Prosek godina ekipe Radničkog posle odrađenog prelaznog roka biće 20 godina i sedam meseci.

14 Jan

Fudbalerke Radničkog ulepšale dan štićenicima Mare (VIDEO)

Ženski fudbalski klub Radnički, u predvečerje novogodišnjih praznika, bez velike pompe, ali punog srca, kako javlja sajt Sport Juga, realizovao je nesvakidašnju akciju „Poluvreme na poklon“.

14 Jan

06 Dec

Futsaleri doneli bod iz Bora

KMF Radnički je u derbiju 9. kola odigrao nerešeno sa ekipom Bora i tako ostao neporažen u petoj utakmici za redom. "Meraklije" vodile tokom većeg dela utakmice, pa na kraju spašavale bod. Ponovo briljirao Stojanović sa četiri postignuta gola.

27 Nov

Ludnica u hali: Radnički preokrenuo u zadnjoj minuti(VIDEO)!

KMF Radnički u meču za infarkt savladao gradskog rivala Niš 92 rezultatom 6:4. Tri minuta pre kraja gosti vodili sa tri gola prednosti. Futsalere bodrio i Riota Noma, prvotimac FK Radnički, koji je zajedno sa igračima proslavio pobedu na terenu. Golman Stojković ponovo se upisao u listu strelaca.